Sök
Sök
Mina sidor

Kontorspersonal

När du besöker oss på Brunnsgatan 31, är det någon ur vår administrativa personal som tar emot dig och tar hand om ditt ärende. Du hittar kontakt information till vår personal här.

   
   
Pernilla Moberg
 Mikaela Jansson
Pernilla Moberg
Mikaela Jansson
Kundtjänst
Kundtjänst 
Pernilla.Moberg@salabostader.se Mikaela.Jansson@salabostader.se
   
Ronja Söderqvist  Carina Almqvist
Ronja Söderqvist Carina Almqvist
Kundtjänst Kundtjänst
Ronja.soderqvist@salabostader.se Carina.Almqvist@salabostader.se
   
Henrik Rosenlund  Linda Svedlund
Henrik Rosenlund Linda Svedlund
Skadesamordnare Bosocial samordnare 
Henrik.Rosenlund@salabostader.se Linda.Svedlund@salabostader.se
   
Antette Norling  Anna-Sofie Oveland
Anette Norling Anna-Sofie Oveland
Leverantörsfakturor Ekonomi/Skuldhantering
Anette.Norling@salabostader.se Anna-Sofie.Oveland@salabostader.se
   
Eva-Lena Lidström  Ulla-Karin F Larsson
Eva-Lena Lidström Ulla-Karin frogner Larsson
Personal/Leverantörsfakturor Bovärd/Rotprojekt
Eva-Lena.Lidström@salabostader.se Ulla-Karin.Frogner-Larsson@salabostader.se

 

 


 

Patrik Larsson
Patrik Larsson
Systemförvaltare
Patrik.Larsson@salabostader.se 

 Mathias Kull

Mathias Kull
Drifttekniker
Mathias.Kull@salabostader.se
 
Lalida Andersson
Lalida Andersson
Städ
Lalida.Andersson@salabostader.se